FUN na Świecie

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. W trakcie spotkań jest czas na historie, pytania i… ŚWIĘTOWANIE BŁĘDÓW. Pierwszy FuckUp Nights odbył się w Mexico City we wrześniu 2012 roku.

A wszystko zaczęło się, kiedy piątka przyjaciół „po przejściach” związanych z niepowodzeniami w biznesie postanowiła zacząć o nich… głośno mówić. I tak narodzili się „fuckuperzy”!

croatia206

Wyszli oni z założenia, że porażki, to nieodłączny element każdej działalności. To coś normalnego – po prostu jeden z wielu kroków na drodze do sukcesu. Pierwsi fuckuperzy nauczyli się tego z wielu historii usłyszanych od osób znanych w Meksyku. Opowieści te nie były nigdzie rozpowszechniane. Przez to wiele osób nie miało szansy nauczyć się, jak wychodzić z porażek, jak wyciągać z nich coś dobrego dla siebie. Dlatego właśnie zdecydowali się na rozpowszechnianie takich historii w Meksyku i na całym świecie.

Dołącz do naszej ekipy. Bądź jednym z kilku tysięcy “fuckuperów” – społeczności, która kilka razy do roku spotyka się już w ponad 200 miastach na całym świecie by świętować porażki! Oswajać się z błędami, robić wszystko by się ich nie bać i dać sobie prawo do ich popełniania, ale przede wszystkim unikania tych które popełnili już inni. Wiedza jak ich nie popełniać to cenna lekcja, którą wyniesiesz z każdego spotkania FUN. Każdy człowiek uczy się na błędach, mądry na tych cudzych.

bez-nazwy-1

Zapisz

Zapisz